esmaspäev, 8. oktoober 2012

´ Käänuline kõvakattega maantee, soovituslik kiirus 70 km/h. Proovin siiski 90 piiril hoida.
Teepind on kuiv, kohati ka niiske. Annan gaasi järele, tunnistan, et autoistmel püsimine muutub võimatuks. lisaks loob tunde justkui auto ise kalduks liigselt- küllap sedagi.
Tegu standardseades kolmanda seeria BMW-ga. Rehvid poolkulunud pehmed lamellid, mis ei soodusta kurvitunnetust ja istmed tavalised, mis hoiatavad juhti aegsasti liigsest kiirusest. Sellest, millega pole mõtet kurvi siseneda.
Varasem kogemus sportvedrustuse ja - istmega lubas poolunes sarnast teelõiku läbida. Küll kahe käega rooli hoides.
Hämmastav avastus seegi, et hoian kaht kätt roolil haruharva. Sõidule keskendudes vajalik siiski.

Tegu siis igati tavapärase sõidukiga, kuna tavaiste ja tavavedrustus sobivad kokku.
Kujutle nüüd olukorda kus istmed sportlikud, hoiavad keha paigal. Iga kurviline tee paneks vedrustuse liigset kallet kiruma. Keha justnagu on paigas ja auto loperdab, lisaks veel kulunud rehvid. Saame äärmiselt kehva koosluse.
Praegune tavaiste lubab just rahulikult sellesama 70km/h kiirusega toimetada. Nii nagu märgid ette näevad, et tavaseades auto saaks hakkama,
Iste hakkaks häirima enamalt juhul kui vedrustus sportlik.
Ehk siis ikkagi pereauto, sirgematele teedele :p

Suurim erinevus musta ja hõbedase BMW vahel oligi Sportlikkus- Musta kasuks.
Sportvedrustus mis raputab sõitjaid enamalt, kuid pakub kurvilisel teel esmaklassilist sõidutunnetust- õiges istmes istudes.


nii moodi.las ma mõtlen....täna ma ei saa.homme pean kursustele minema. siis terve juulikuu on mul kinni,seal reisin igalepoole mööda eestiti ja natuke mööda maailma. pean kahe päevaga väga palju ära tegema, et ise ka ei usu. august siis. oi augustis on kaa sitaks plaane ja värki, et ma ei teagi kuidas välja tuleb selle tlna minekuga,et raske öelda praegu.aga küll ma sulle augusti lõpus annan teada korralikult, et vb järgmisel suvel alles vms.kuna augustilõpp eks, aga ma olen kooli õpilane ja lähen septembris kooli.niiet ei usu et midagi külla tulemisest välja tuleb ÜLDSE KUNAGI!...........

Anonüümseks jääv kirjasaatja, vastuseks Tallinna külastamisele :)

Isasel jaanalinnul on karvased munad.