laupäev, 30. aprill 2016

Mälestustes tuhmuv viljalõikusmasin - suurem kui elu?!


Tere ja ilusat alanud volbriaega!

Sündmuste keerises- või selle nurgas seistes-  on soov mõelda veidi tagasi, täiesti muudest asjadest. Näiteks on nädalapäevi kummitanud mõte kunagistest kolhoosiaegsetest õnnetustest. Täpsemalt tõi selle mõtteni Tv-st nähtud kunagine homevideo kellegi poolne, kombainerit lõbusast elust, kus oli lavastatud ka kombaini iseliikumine ja lõbusatest õllenautlejatest  üle sõitmine. Olukord päädis põhukuhjast end vabastavate meeste riiete otsimisega.- kombain oli siis nahka kriimustamata mehed paljaks ajanud. Siis loomulikult on mõtteis sarnased kuuldused lapsepõlvest, kus hirmutati kombaini ise liikumise suhtes, et on juhtunud rumalaid õnnetusi, eriti lastega.
Seisan siiani aukartusega kombani trepi juures, suured esirattad ähvardavalt liikumatuna, rattapoltidele on paigutatud viinamarjaveini punased ja valged kerged plastikkorgid, sõnadeta selgitamas tolleaegset elupinnast.


Mis, kas ja kuidas siis tegelikult juhtus?

reede, 29. aprill 2016

Üks rongidest- see suurte akendega- on värvitud lillaks?

On asju mida ei saa tagasi pöörata.

esmaspäev, 25. aprill 2016

Senseless kirjutan telefoni, annab võimalikuks sõnaks- Surmaeelne.
Huvitavad vaatevinklid.

pühapäev, 24. aprill 2016

 Keda huvitab või tahab natuke järellainetada ühe eesti uusima filmi võngetel- võib kuulata reedest saadet KalendeR2 Kaks viimast tundi. ;) 22.04.2016 http://r2.err.ee/l/jarelkuulamine_uus#1

Käisin kaks korda vaatamas. Muljed isiklikul pinnal ja siin vast väga ei hakkagi arutlema ;)

Isasel jaanalinnul on karvased munad.