laupäev, 14. märts 2015

Meie aja kangelased. Hardstyle remix.


 Ennastunustav kuumav suvepäev, automootorite jorinad, läppunud Volkswagen lõbustatud inimrühmaga, kellel on kusagil midagi teoksil, või midagi suvepäevale vastast plaanis. Neist ühel veidi nukker meeleolu, vaatamata ilusale ilmale.. See üks võib-olla isegi kirjutab vahel midagi.
Ikka needsamad vanad hitid, sekka just sellele suvele kohane värske üllitis. Linnud on vait, otsind jahedama koha, või lihtsalt lennus olek, et tuul sulealust sasiks.
Tiivutud hetked mõnest eelnevast ajast.  aastad 98. 2002, 2005 või näiteks 2014?
Kuidas on lood aastates 2016, 2019, 2022, kes on veel meiega? Kes tuleb oma värvikate ideedega kohta täitma? Läppunud suvepäeva täienduseks.

Ikka needsamad vanad hitid, sekka just sellele suvele kohane värske üllitis.
Paddle

kolmapäev, 11. märts 2015

Hunt

 Hoolduspool lähetas S- Mercedese, sõnadega - Sellega võib sõita vaid suitsuvaba inimene.
Omanik allergiline jne. Leidsime suitsuvaba inimese. Tugev pluss, et polnud vajadust leida sarnasest olukorrast tuletatuna süütut neitsit.
Isiklikult käin margihoolduses, järgmisel korral lisan klausli, et minu autot võib liigutada vaid tõeline kepihunt. Punkt, koma.

pühapäev, 8. märts 2015

Kevad.

 Omamoodi üllatuse pakkus avatud kaardipakk, peal jokker, kelle kätes ärtu kuningat kujutav kaart. Kaardid kummiga kinni, mille vahel punane juuksekarv. Hajameelsusest keerutan selle ümber sõrme, lugedes tähestikku. A, B, C..
C.

Isasel jaanalinnul on karvased munad.